KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177126
nr 1417 7126
Evert R Geson, Kustmotiv med tallar, Signerad. Olja på duk, 52x80, yttermått inklusive ram: 72x101 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:36:28
5/9 14:02:13
100 kr
6/9 13:56:24